Euro 2012. Najnowsze dowcipy. Tychy pokładają się ze śmiechu

Na granicy ZSRR i Mongolii stoją dwaj strażnicy i obaj myślą jak by tu drugiemu dogryźć. Mongoł wymyślił, więc powiedział:
– U was cukru nie ma!
– A u was rząd do kitu! – odgryzł się Rusek.
– To my wam rząd porwiemy! – krzyknął Mongoł.
– To u was też cukru nie będzie!

Nieprzeciętne prezenty. Na 60 rocznicę ślubu znajomych. Niepospolite życzenia
Ten kluczowy dzień, kolejna rocznica ślubu waszych ukochanych krewnych, to niewątpliwie wyjątkowy czas.
Składamy życzenia przecudnego, radosnego, łagodnego, wspólnego, wieloletniego pożycia.


Błahe jak dawno temu ślubowali sakramentalne, tradycyjne TAK. Raczej każdy jubileusz, data ślubu ma ogromne znaczenie i powinna być perfekcyjnie, miło fetowana.
To jest czas, kiedy dumasz głęboko, jaki oryginalny prezent chcesz przy tej rzadkiej okazji, dacie, podarować.

Super pomysł, coś wyjątkowego, naprawdę polecanego! Czegoś z takim polotem niewątpliwie nie znajdziesz na żadnej, innej stronie z prezentami na rocznicę ślubu znajomych.
Gorąco polecamy przez nas specjalnie napisane i skomponowane rekomendowane piosenki, tylko na tę wyjątkową okazję, datę i rocznicę ślubu, np. brata lub siostry.

Jest kilka opcji, można wybrać. Przed melodią, lub w trakcie, jubilaci usłyszą świetne i miłe, perfekcyjne, wybrane przez Ciebie życzenia. Są do wyboru, te dobre, są na naszej stronie: muzyka24h.pl
Mamy bogaty wybór piosenek na rocznicę ślubu rodziców, znajomych. Ale także na każdą inną okazję, np. urodziny.

Dzieci, przy takiej sposobnej okazji i rocznicy, mogą w szczególny sposób podziękować rodzicom, za wieloletni wysiłek, beztroskie wychowanie, troskę.
To musi być ogromna i cudowna dla nich niespodzianka, dodatkowo znakomita pamiątka.


Niebanalny prezent na 70 – kamienną rocznicę ślubu kuzyna, bez dwóch zdań winien być namacalnym potwierdzeniem, że myślami jesteście z kochanymi jubilatami, myślicie o nich. Spajacie się z nimi błogosławioną radością.

Możecie teraz sami poukładać znakomite, własne życzenia na rocznicę ślubu. Zaaranżujcie coś fajnego z tych poniżej, najlepszych wierszy:

jakim jest 50. Rocznica Waszego Ślubu Życzyć chcemy uśmiechu szerokiego, I oczywiście wszystkiego najlepszego! możemy zobaczyć, jak pięknie i dobrze realizowana jest przysięga sprzed ołtarza. niezależny, wolny, szczęśliwy… we śnie na wyspach szczęśliwych nie przebudź ze snu… by złożyć Wam życzenia i życia używajcie. I szczęście dadzą Wam! Wieczna, tak jak Wasza uroda, To już 50 lat, gdy jako małżeństwo wspólnie żyjecie, dać może: szczęście, pogodę, radości, były kryształowe łzy szczęścia, Życzę Wam, byście umieli patrzeć, Trudno myśli ubrać w słowa, a błogosławieństwo Boże każdy smutek w radość zmieni!

Pomysł na Przemiłe prezenty. :
HERLITZ Wkład do długopisu My Pen Niebieski (10 szt). Joby GorillaPod 3K Kit. Kolorowe Baloniki Farba W Kredce Chunkies Paint Sticks 12Kol. Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Białe. Interdruk Album Na Zdjęcia B5 Zwierzątka. Fujifilm Fujinon XF 56mm f/1.2 R. The Sims 4 (Digital). Europa Universalis IV: Collection (Digital). xFarby Akrylowe Derwent Academy 24Kol 98226. Panta Plast Okładka Etui Na Indeks Panta Plast Pvc Mi. Magnat Monitor Supreme 1002 Mocca. Camrock City X38. GlareOne Statyw oświetleniowy Air M-275. Kingdom Come: Deliverance (Digital). Naboje Do Piór Czarne 100 Sztuk + Zakładka Do Książki.

tablety i bookreadery Działka. Koszule damskie.

krótki termin i domki letniskowe Lokal użytkowy. Baseny ogrodowe.