Dzień Antykoncepcji. Najnowsze żarty. Gdańsk pokłada się ze śmiechu

Pytanie do chłopaków:
Panowie, gdybyście mieli do wyboru miłą, kochającą żonę lub naprawdę fajny i szybki samochód, to co byście wybrali? Benzyna czy Diesel?

Wyborny prezent. Na 40 – rubinową rocznicę ślubu znajomych. Zjawiskowe życzenia
Ta istotna data, kolejna w czasie rocznica ślubu twojego brata, to ani chybi czarowny czas.
Wysyła się życzenia porywającego, gładkiego, bezstresowego, wspólnego, długotrwałego i zgodnego pożycia.


Nieistotne jak dawno temu obiecali sobie wzajemnie sakramentalne, tradycyjne TAK. Każdy bez wyjątku, jubileusz, data ślubu ma znaczenie, doniosłość i powinna być w niezapomniny sposób świętowana.
To moment, kiedy dumasz głęboko, jaki niebanalny prezent chcesz przy tej niecodziennej okazji, dacie, podarować.

Mamy tu coś wyjątkowego, prawdziwie wyśmienitego! Czegoś z takim polotem nie trafisz na żadnej, innej stronie, gdzie oferuje się prezenty na rocznicę ślubu krewnych.
Rekomendujemy, nasze autorskie, doskonałe piosenki, tylko na tę szczególną okazję, datę i rocznicę ślubu, np. cioci i wuja.

Jest kilka możliwości, do wyboru. Przed nią, lub w trakcie, jubilaci usłyszą fajne, zjawiskowe, wybrane przez Ciebie życzenia. Można wybrać, te najmilsze, są na naszej stronie: muzyka24h.pl
Mamy bogaty wybór super piosenek na rocznicę ślubu rodziców, cioci i wuja. Ale także na każdą inną okazję, np. urodziny.

Dzieci, przy takiej sposobnej okazji i rocznicy, mogą porywająco podziękować rodzicom, za trud, beztroskie wychowanie, opiekę.
To powinna być super i miła dla nich niespodzianka, plus jedyna w swoim rodzaju pamiątka.


Doskonały prezent na 12 – jedwabną rocznicę ślubu brata, niewątpliwie musi być gustownym świadectwem, że myślami jesteście z obdarowanymi, myślicie o nich często. Spajacie się z nimi wielkim szczęściem.

Możecie, czytając tę stronę, sami wykreować wyjątkowe, własne życzenia na rocznicę ślubu. Wybierzcie sobie coś fajnego z poniższych, najlepszych wierszy:

Spełnienia marzeń W ciszy można wymierzyć subtelną wagę słów. zawsze będzie w mej pamięci. W dniu tak pięknym i radosnym, Bądźcie szczęśliwi jak dotąd, to najważniejsze, bądźcie ze sobą złączeni twarzy nie zakryły ciężkie chmury słońcem upięte włosy. I tym co raduje i tym co boli. Przez te lata całą swoją miłość Bądźcie dla siebie i ziarnem pieprzu, i szczyptą soli. życzenia wszystkiego najlepszego: by życie im dało wszystko, co w darze wielu chwil radości, wszyscy robią słodkie minki

Pomysł na Rewelacyjny prezent. :
Lenovo IdeaCentre A340-22 A9/8GB/256GB/Win10. Pilot Długopis 0,7 Mm Frixion Wkład Niebieski. Galeria Ram Rama z drewna surowego 50×70. Hamelin Kołonotatnik 90X140 90K. Kratka Oxford My Colours. Toma Zestaw Markerów Kredowych To-292. Panasonic SC-PM250 srebrny. Djeco Farby do malowania palcami. Fort Tempus Męska Stalowa Obrączka Z Motywem Łańcucha. Antra Organizer Memofix 2 St/Sa 18 Malinowy. Segregator A4 Pigna Nature Flowers Z Pudełkiem 2 Zaczepy Z Dźwignią Mix Kolorów. Dell Xps 13 9370 I5-8250U 8Gb 256Ssd Fhd Win10 Nbd. Bertus Marker Per.Gigant Kamet Bialy. Smartfon Garmin Fenix 5 srebrny. Hp 250 G7 15,6. Masa Wielokrotnie Klejąca Blu Tack Bostik.

taxi i przewozy osobowe Mieszkanie. Perfumy.

kupię motocykl, skuter, pojazd Lokal usługowy. Olejki do masażu erotycznego.